Webnode özellikleri

Webnode hızlı ve kolay bir şekilde web sitesi yapma aracıdır. Kolay, online ve bedava. İsterseniz kendi alan adınızı da kullanabilirsiniz.

Ücretsiz

Servisler için ödeme yapmanız gerekmez. Web sitesi yaratmak, reklam sistemleri, modern şablonlar, sunucu, web sitenizin trafik kontrolü, vb.

Reklamsız

Önünüze sürekli pop-up'ların çıktığı web sitelerinden bıktınız mı? Webnode memnuniyetiniz için asla web sitenize reklam yerleştirmeyecek!

5 dakikada hazır

Yeni web sitenizi sadece 5 dakikada oluşturabilirsiniz. Profesyonel içeriği ve modern grafikleri uzmanlarımız tarafından hazırlanmıştır.

Modern şablonlar

Web sitenizi yüzlerce yeni şablon arasından seçebilirsiniz. Bu şablonlar, profesyonel grafikerlerimiz tarafından hazırlanmıştır. Herkes için bir şablon var!

Kendi alan adınızı kullanın

Kendi alan adınızı kullanabilirsiniz (www.alanadı.com.tr) veya Webnode aracılığıyla hemen bir tane edinip kullanmaya başlayabilirsiniz.

SEO pazarlama

Arama motoru optimizasyonu (SEO), URL oluşturma, site haritaları için otomatik destek. Gelişmiş SEO teknikleriyle çalışabilirsiniz.

Basit ve hızlı

Webnode'u kullanmak için teknik bilginiz olması gerekmez. Program yüklemeniz gerekmez. Sadece internetinizin olması yeterlidir.

Kendi web sitenizi oluşturun

Kişisel web sitesi

Kişisel web sitesi, blog veya resim galerisi için ideal çözümler. Rahatsız edici pop-up veya reklamlar olmadan. Basit, hızlı ve ücretsiz.

Daha fazla detay...

Kurumsal web sitesi

İşiniz için 5 dakikada web sitesi yaratın. 100'den fazla iş kolu için modern dizaynlar profesyoneller tarafından sadece sizin için hazırlandı.

Daha fazla detay...

E-mağaza

Internetten satış yapmaya başlayın ve yeni müşteriler edinin. Yeni e-mağazanızı sadece birkaç dakika içinde oluşturabilirsiniz.

Daha fazla detay...
Şifrenizi mi unuttunuz?